شرکت حمل بار هوایی همابران

امروزه شرکت‌های حمل و نقل خدمات متنوع و راهگشایی ارایه می‌کنند. این خدمات باعث می‌شود تا صاحبان کسب‌وکارهای مختلف خیالشان از بابت حمل و نقل کالاها یا ارسال دقیق و بموقع مرسولاتشان راحت شده و بر روی فعالیت اصلی خود تمرکز کنند.
مهم است که این خدمات به نحوی باشد که حیثیت حرفه‌ای مشتریان خود را حفظ کرده و ارتقا بخشد. مشتریان شرکت‌های حمل و نقل خود مشتریانی دارند که باید در ارسال مرسولات به آنها رعایت زمان‌بندی و سلامت مرسوله شده باشد.
یکی از مهمترین و در عین حال حساس‌ترین خدمات حمل و نقل که برای بسیاری از شرکت‌ها حکم طلا دارد خدمات حمل و نقل در به در است. یعنی تحویل گرفتن کالایی از جلوی در یک شرکت و تحویل دادن آن در محل مورد نظر مشتری. این خدمت باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌های پرسنلی و زمان شرکت‌ها می‌شود.
شرکت همابران در طی سالهای فعالیت خود توانسته است با ارایه خدمات خوب با قیمت مناسب اعتماد مشتریان خود را جلب کند. همابران بر مبنای یک اصل کلی مرسوله مشتریان خود را همچون دارایی خود مراقبت کرده و آن را در زمان مقرر به گیرنده رسانده است. در شرکت همابران کیفیت خدمات و سرعت هر کدام جایگاه خود را داشته و هیچکدام فدای دیگری نمی‌شود.
داشتن مشتریان قدیمی در حرفه ما یک افتخار است و نشانه انجام وظیفه درست. ما به مشتریان خود افتخار می‌کنیم.
شرکت همابران با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری با بیش از یک دهه تجربه در حمل و نقل هوایی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
شماره تماس های شرکت همابران:
02186036013 – 02177141433 – 02188923088
09123200085 – 09127204085
ایمیل ادرس: homabarancargo @yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *